Interpretacja wyników krwi i nieprawidłowy poziom monocytów

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników. Wszystko jest w normie oprócz monocytów wartości %. Monocyty 0,65 tys/µl (0,2-0,8); Monocyty 9,2% (3-8%). Dodatkowo dodam, że mam ostatnio problemy z jelitami - duża ilość gazów, zaparcia, brzuch jak balon. W kale nie wykryto ukrytej krwi i pasożytów, próby wątrobowe prawidłowe. Wykryto bakterie, erytrocyty i leukocyty w moczu

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik w normie, ważniejsza jest wartość bezwzględna. W moczu cechy infekcji dróg moczowych.