Interpretacja wyników morfologii u 21-latka

Proszę o szybką interpretacje wyników morfologii;WBC4,1 RBC4,8 HGB14,8 HCT42,9 MCV90 MCH31,16 MCHC34,5 RDW11,5 PLT 175 MPV9,2 PDW15,5 PCT 0,16% OBNIZONE NEU%33,4 OBNIZONE LYM%47,7 PODWYZSZONE MON%1,8 EOS%15,9 PODWYZSZONE BAS%1,2%PODWYZSZONE ALY%1,6% PODWYZSZONE LIC%0,1% NEU 1,36 OBNIZONE LYM 1,95 MON0,07 EOS 0,65 BAS 0,05 ALY 0,07 GRANULOCYTY OBOJĘTNOCHŁONNE 42% OBNIZONE LIMFOCYTY 54% PODWYZSZONE OB 5 badania na pasozyty nic nie wykryly co to moze byc bo alergii tez nie mam.

Witam. Taki obraz morfologii krwi nie jest swoisty dla żadnej jednostki chorobowej i może wiązać się między innymi ze stanami zapalnymi, zakażeniami czy niektórymi schorzeniami hematologicznymi. W tej sytuacji powinien Pan wykonać ponowną morfologię krwi z ręcznym rozmazem układu białokrwinkowego (przedstawione wyniki badań pochodzą z analizatora automatycznego i są o wiele mniej dokładniej niż oznaczenia wykonywane manualnie). Proszę również zgłosić się do lekarza poz który będzie miał możliwość interpretacji badań w kontekście bezpośredniego badania klinicznego pacjenta.