Interpretacja wyników rezonansu głowy u 71-latka
Witam, mam 71 lat proszę o interpretację wyników MR głowy. Opis:liczne rozsiane ogniska hiperintensywne w obrazach SET2 i FIKAR,odpowiadające najpewniej demielinizacji naczyniowej na tle mikroangiopatii.Cechy leukoaraiosis, naczynipochodne ogniska w istocie białej obu półkul.

KOBIETA, 71 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Prawdopodobnie to obszary o charakterze niedokrwiennym. Proszę z tym wynikiem udać się do lekarza, który zlecił badanie.