Interpretacja wyników wycinka z jelita grubego

Witam! Prosze o interpretacje wyniku z obrania wycinka z jelita grubego w czasie kolonoskopii. Obraz mikroskowpowy odpowiada: adenoma tubulovillosum low grade focale high. Materiał. drobny. Cech inwazji nie znaleziono. - A Adenomata tubualria low grade - B A- zstepnica - 1 dr. 0,2 cm B- esica kilka do 0,2 cm

Lek. Tomasz Budlewski

adenoma tubulovillosum low grade focale high. - gruczolak cewkowo-kosmkowy niskiego stoonia, ogniskowo wysokiego stopnia. oraz gruczolaki niskiego stopnia . proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania.