Interpretacja wyniku badania MR stawu kolanowego 32-latki
Proszę o interpretacje wyniku MR stawu kolanowego.Niewielka ilość płynu w kaletce ś.m. półbłoniastego i brzuchatego łydki.Śródłąkotkowe niewielkie zwyrodnieniowo-przeciążeniowe uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej.Cechy uszkodzenia przyczepu .śm. podkolanow.Rzepka niesymetryczna bocznie podparta.PCL o podwyższonym sygnale w okolicy przyudowej.Ścięgno m.prostego o luźnym przebiegu,podwyższonym sygnale więzadło właściwe rzepki o prawidłowym przyczepie i strukturze.Chrząstki stawowedość cienkiebezubyt

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc prawidłowo zinterpretować wynik powyższego badania konieczne jest poznanie objawów oraz wykonanie bezpośredniego badanie lekarskiego. Proszę udać się do lekarza ortopedy.