Interpretacja wyniku RTG płuc i klatki piersiowej 40-latka
Witam Proszę interpretacje mojego badania rtg.w zmożenie rysunku płucnego u podstawy pluca prawego Jamy oplucne wolne.Serce i arota. w normie

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wzmożenie rysunku płucnego najczęściej jest wynikiem zmian infekcyjnych. Wynik powinien być jednak oceniony w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.