Interpretacja wyniku TSH trzeciej generacji

prosze o interpretacje wynikow TSH 3cia generacja (Icd-9:L69) wynik 0,281 uIU/mL 0,4-4 norma L FT3(ICD-9:-O55) wynik 3,3 pg/mI 1,8-4,4 FT 4 (ICD-9O69) wynik 1,61 ng/dl 0,8-1,9 TPO wynik 13 IU/ml max 35 niedoczynnosc tarczycy Hashimoto terapia L-Thyroxin 50 henning dzienna dawka 75 mg

Witam, Lekarz najprowdopodobniej zmniejszy dawkę leku, gdyż TSH jest trochę za niskie. Ale nie jest to bardzo zły wynik. Osobiście przy hashimoto zdażały mi się takie wyniki i dobrze się czyłam.
Pozdrawiam, Ewa Trusewicz, dietetyk,
www.dietaifitness.pl