Interpretacja wyniku USG trzonu macicy
usg trzon macicy jednorodny echogeniczny o wym.dl 35,6mm xap 30,0mmxszer 40mm. Endometrium 3,5mm. jajnik prawy 32,9mmx17,7mm z 12 obwodowo położonymi pęcherzykami. jajnik lewy 3,9mmx24,2 mm z 10 obwodowo położonymi pęcherzykami co to oznacza? czy zespół policystycznych zajników jest już naprawdę zaawansowany i nie będę mogła zajść w ciąże , podkreślam ze dużo pije, bo często mi się pić chce

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Nie ma takiej możliwości, by postawić diagnozę PCOS tylko na podstawie wyniku USG. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.