Interpretacja zdjęcia RTG klatki piersiowej u 34-latki
Witam mam zrobione rtg klatki piersiowej( potrzebne do kardiologa) do wizyty jeszcze daleko i widzę białą wyrazną plamkę. Leczę się też na inne schorzenia, między innymi u reumatologa,czy w poradni ;eczenia insulinooporności. Mam to zdjęcie- czy jest szansa, że go zinterpretować? Czy mogę je jakoś przesłać?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a opis przez radiologa? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po ocenie rtg będzie można coś więcej powiedzieć.