Izolacja od przyjaciół i smutek

Ostatnio izoluje sie od przyjaciol, jestem malo mowna, nie mam na nic sil, a kiedys bylam bardzo wygadana i wesola. Czym moze byc spowodowana taka zmiana?

Witam,

Bez osobistego badania, nikt nie udzieli Pani odpowiedzi na tak postawione pytanie.
Może być wiele przyczyn zaistniałej zmiany. Najlepiej jak uda się Pani do lekarza i/lub psychologa na konsultację.

A jaka pierwsza odpowiedź przychodzi Pani do głowy? czym może być powodowana ta zmiana? Bo jeśli nie wydarzyło się w Pani życiu absolutnie nic co mogłoby mieć jakikolwiek wpływ na pogorszenie samopoczucia i ogólne zniechęcenie, to może warto udać się na konsultację lekarską. Pozdrowienia, Monika