Encorton skutki uboczne i jak bezpiecznie odstawić lek?

Witam, mam następujące pytanie: jeżeli steryd Encorton jest brany 24 dzień, to jak bezpiecznie zmniejszać dawkę w celu całkowitego odstawienia? encorton skutki uboczne - czego moge sie spodziewac? i co moge zrobic zeby encorton skutki uboczne sie nie pojawily? w jaki sposob odstawic lek? encorton skutki uboczne - ile mogą trwać i co się może dziać? chce odstawic lek, ale nie chce sie zle czuc. wpisywalam w internecie "encorton skutki uboczne", ale nie znalazlam wiadomosci o odstawieniu, tylko znalazlam przedstawienie encorton skutki uboczne od początku brania itp. czy jest jakis dobry sposob na przestanie brac leku? Bardzo proszę o odpowiedz czy rzeczywiscie encorton skutki uboczne są takie straszne. Z gory dziekuje. Pozdrawiam serdecznie.

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jaką dawkę Pani przyjmuje. Dawkę zmniejsza się stopniowo najczęściej co tydzień o 2,5-5mg.

Pozdrawiam.