Jak często występuje rak jelita/odbytnicy u osób wieku 25 lat?

Witam serdecznie Doktorze Proszę mi powiedzieć jak często występuje rak jelita/odbytnicy u osób wieku 25 lat? Jak często potkał się Pan z takimi przypadkami? Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam

Wystepuje rzadko, zwłaszcza w rodzinach w których pojawiał sie w poprzednich pokoleniach. Statystyki nie mają znaczenia w konkretnym przypadku. w razie jakichkolwiek podejrzeń proponuję zgłosic się do gastrologa z sugestia wykonania kolonoskopii, która pomoże Pani uwolnic się od lęku