Jak długo może się to utrzymywać po takiej terapii?
Narzeczona jest ponad miesiąc, po 10 dniowej terapii lekiem Pylera. Do dnia dzisiejszego towarzyszą jej zawroty głowy, wymioty, biegunki oraz ogólne bardzo złe samopoczucie. Czy to normalne? Jak długo może się to utrzymywać po takiej terapii? Lekarze jak do tej pory nie widzą problemu. Usg jamy brzusznej w normie, morfologia ogólna również. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 25 LAT 6 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
skutki uboczne wynikające z kuracji lekiem Pylera powinny ustąpić w momencie wydalenia z organizmu wszystkich jego składników. W przypadku leku Pylera może to trwać nawet do dwóch tygodni.
Więcej niż miesiąc to zdecydowanie zbyt długo. Działania niepożądane leku Pylera nie powinny już występować. Możliwe więc, że objawy, które Pan wymienia mają związek z inną przyczyną. Warto skonsultować stan zdrowia narzeczonej z innym specjalistą, najlepiej gastroenterologiem. Być może wskazane byłoby wykonanie gastroskopii.
Więcej danych na temat leku Pylera można znaleźć w tekście:
https://portal.abczdrowie.pl/pylera-sklad-dzialanie-wskazania-i-srodki-ostroznosci.
Inne pytania o ten lek umieszczamy tutaj:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moje-objawy-maja-zwiazek-z-przyjmowanymi-lekami,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-zatrzymac-biegunke-przyjmujac-lek-pylera,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-po-pojawieniu-sie-biegunki-nalezy-przerwac-kuracje-lekiem-pylera.