Jak długo trwa leczenie hemoroidów zewnętrznych?

Witam serdecznie Od jakis dwóch tygodni cierpię na hemoroidy. Byłam z tym u lekarza ( nie mieszkam w Polsce) I potwierdził on diagnozę. Jednakże zalecił on tylko środki doraźne. Oprócz czopków I maści używam diosminy, staram się pić dużo wody I błonnika. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Nie mam już pomysłu jak sobie z nim radzić. Dodam tylko, że hemoroid jest na zewnatrz. Jak długo zajmie leczenie? Nigdy wcześniej nie miałam hemoroidów.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli leczenie zachowawcze nie pomoże to wtedy nalezy rozważyć leczenie zabiegowe