Jak działa i w jakim celu się stosuje syrop Eye Q dla 5-latka?

jak działa syrop eye p płyn i w jakim celu sie go stosuje dla 5-cio latka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani na myśli syrop EYE Q to podaje się go dzieciom z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością oraz specyficznymi trudnościami w uczeniu się. O szczegółach działania proponuję przeczytać w ulotce.