Jak interpretować moje wyniki morfologii z rozmazem?

Witam. Od 1.5 roku mam problemy ze zdrowiem. Bolą mnie kosci (lekarze tłumaczyli to tezyczka mimo że D,wapn, mg,potas w normie) I tysiace różnych dolegliwości.Lekarze kazali czekać i wykonywać morfologie (Mam powiększone węzły chłonne szyi,karku,żuchwy,pachiwny do 1.5 cm ) usg nie wykazało procesu rozrostowego. Ostatnio bardzo boli mnie brzuch pod prawym zebram,uczcucie kołki. Zrobiłam morfologie z rozmazem.Martwi mnie mielocyt 1 % . Czy mam się tym martwić? Nie zawracalabym sobie głowy ale zle sie czuje,wczesniej przez 1.5 roku niemalze wzorowa morfologia. Co to za mielocyt ? Wizytę mam dopiero w następnym tygodniu i bardzo się martwię . Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.