Jak interpretować wynik badania betaHCG u osoby w 6 tygodniu ciąży?

Dzień dobry jestem w 6tydzien i 4 dni w ciąży robiłam betę bhcg 30645 po 72 godz 55267 martwi mnie to że tak mało wzrosła. Czy to zły wynik ??

Lek. Tomasz Budlewski

w kolejnych dniach ciaży przyrst jest mniejszy niz w pierwszych dniach ciaży, a jak usg? konieczna wizyta u ginekologa sadze ze bardziej na uspokojenie.