Jak interpretować wynik badania moczu u osoby w 5 mc?

Dzień dobry, Jestem w polowie 5 mca ciąży. Podczas oddawania porannego moczu odczulam silny bol w dole brzucha po prawej stronie promieniujacy na t plecow. Czy wyniki, ogólnego badania moczu są powodem do niepokoju: Mocz lekko metny Ph: 6,5 Erytrocyty: wykryto Leukocyty: wykryto Reszta w normie. OSAD MOCZU: Nablonki płaskie: d.liczne Leukocyty: 3-5 Erytrocyty świeże: 3-5 Bakterie: liczne Lekarz internista odeslal mnie do domu mówiąc, że nic się nie dzieje.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie obecnie są objawy ? Sadze ze wskazana jest wizyta także u ginekologa prowadzącego ciąże