Jak interpretować wynik badania TK kręgosłupa u 25-latki?

Witam prosze o interpretacje wyniku, co mam robic. Bol nie do zniesienia w żadnej pozycji, w nocy spac nie umiem, leki.przeciwbólowe typu Zaldiar, Tolperis nie pomagaja. Wizyta do.spwcjLosty dlugim terminem, a ja juz nie.daje rady. Oto wynik TK. Na poziomie L4-L5 centralna raczej.ogniskowa wypuklina krążka miedzykregowego na 4 mm z modelowaniem worka oponowego. Na ppziomie L5-S1 znacznego stopnia zwężenie przestrzeni miedzytrzonowej oraz masywna centralno-lewoboczna przepuklina krazka miedzykregowego penetrujaca do tylu do kanalu kregowego na 12 mm i zajmująca wysokosc 17 mm i w bardzo znacznym stopniu uciskajaca worek oponowy i zwezajaca wymiar strzalkowy worka oponowego do 5mm (bezwzgledna stenoza). Dziekuje za wszelkie informacje

DO PILNEJ KONSULTACJI : NEUROCHIRURG !
OPIS TK wskazuje na przepuklinę i sekwestr cześci dysku powodujący stenozę kanału kręgowego, do interpretacji klinicznej, po obejrzeniu CD i konsultacji.
Pełna konsultacja neurologiczna; badanie, wyniki, kompleksowa ocena stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam