Jak interpretować wynik badania TK pleców u osoby z bólem?
Bóle od kilku miesięcy pleców . Morfologia z rozmazem biochemia crp fosforany wapń wszystkie wyniki super . Opis TK niewielkie ognisko sklerotyzacji na odcinku tj 11wielkosc 10 mam , osteofity na odcinku piersiowym

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest przeanalizowanie samego wyniku i ocena gdzie jest dokładnie zmiana i porwać czy może dawać takie objawy