Jak interpretować wynik rezonansu magnetycznego oraz usg?

Mam bóle w prawym podżebrzu od 8 miesięcy.W tym czasie przeprowadzone badania usg tk i rm.Opis rezonansu wykonanego miesiąc temu .Wątroba niepowiększona .w segm.3 i 6 torbielki o średnicy 3 i 6 mm.Przewody żólciowe nieposzerzone.Pęcherzyk w normie.Śledziona,trzustka,nadnercza niepowiększone bez zmian ogniskowych.RTG kręgosłupa ok.Badania krwi wykonane 3 dni temu .Wszystkie w normie.Podaje te od wątroby.Płytki krwi 279 tys ( 150-400),aiat 36.5(0-50),aspat 19.6(0-50) ggtp 32.2(0-55) fos.alk.53.6(30-120),bilrub.całk.0.9(0.3-1.2)bilrub.bezp.0.16(0-0.2),żelazo 114 (70-180) czas protr. 10.6,wskażnik protr. 106.8(70-130),inr 1.0 (0.85-1.15),proteinogram-białko całk. 7.13(6.60-8.3).albumin.alpha 1.alpha 2,beta 1, beta 2,gamma wszystko w normie.Lekarz rodzinny to chyba ma mnie już dość mowi że zrobił mi już tyle badań.Zapomniałem bo miałem robioną również kolanoskopię ok i gastroskopię tu wyszło zapalenie żołądka i dwunastnicy.Dał mi skierowanie do neurologa bo już nie wie co ze mną jest.Co mam robić ból jak był tak jest ani mniejszy ani większy od 8 miesięcy?

Ważna pełna ocena Pacjenta, historii leczenia, obciązeń, wyników badań ! Pełny wywiad, wyniki, stan ogólny, Konieczna pełna ocena neurologiczna ; endokrynologiczna, analiza wyników badań ! Wykonano BARDZO DUŻO BADAŃ, wyniki w normie. Może są też inne problemy ??
Pozdrawiam i zapraszam