Jak interpretować wynik RM odcinka lędźwiowo-krzyżowego?
Witam , zrobiłem rezonans odcinka lędźwiowego-krzyżowego i wyszło: MRI kręgosłupa lędźwiowego - lordoza lędźwiowa spłycona (badanie w pozycji leżącej) - wysokości trzonów kręgów zachowane - podejrzanych zmian ogniskowych w szpiku kostnym nie stwierdzam - na poziomie L1/L2 ślad płynu w stawach międzykręgowych - na poziomie L2/L3 ślad płynu w stawach międzykręgowych - na poziomie L3/L4 ślad płynu w stawach międzykręgowych O co w tym chodzi?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim