Jak interpretować wynik RTG kręgosłupa i czy ma on związek z cierpnięciem rąk?
RTG Kręgosłupa c - AP Bok Splycona lordoza. Zaostrzone zarysy tylne trzonow C4,C5. Co to znaczy dokładniej?? Czy ma to wpływ na cierpniecie rąk od łokci aż po czubki palców... Jak dalej postępować??

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik może wskazywać na przyczynę Pana objawów, ale powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!