Jak interpretować wyniki badań RTG miednicy i stawów przed wizytą u lekarza?

Dzień dobry, w rtg miednicy i stawów biodrowych m.in. napisane: "Obszar zagęszczonego utkania kostnego w trzonie prawej kości udowej o śr ok 2 cm". Czy to może być coś groźnego ? Niepokoję się przed wizytą u lekarza... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być torbiel, guz, wskazana dalsza diagnostyka, tomografia komputerowa dokładniej określi charakter zamiany.
Pozdrawiam