Jak interpretować wyniki badań TSH miesiąc po porodzie?

Dzień dobry, Proszę o interpretację wyników. Jestem miesiąc po porodzie, wyniki TSH 0,0665 (0,35-0,94 norma) FT3 2,05 (1,71-3,71 norma) FT4 1,25 (0,7-1,48 norma) Niepokoi mnie tak niski wynik TSH. Dodam, ze przed ciąża miałam stwierdzona chorobę hashimoto. Przed ciaza brałam euthyrox 75, w ciąży euthyrox 100, a po porodzie lekarz zalecił brać dawke 75 i zgłosić się na wizytę 3 miesiące od porodu. Badanie po miesiacu zrobiłam profilakt.Czy przy takich wynikach dawka 75 nie jest zbyt wysoka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie wcześniej a występują jakieś objawy?