Jak interpretować wyniki badania moczu u osoby w ciąży?

Jestem w 33tyg.ciąży. Od2mies.mam złe wyniki. Mocz–ciężar1,0,13 g/ml Leukocyty70-100 Bakterie, nabłonki b.liczne Początkowo moja ginekolog stwierdziła, że dostałam zapalenia pochwy. PrzepisałaClotrimazolum tabl.vag.4 szt. Następnie powtórzyłam wyniki i wyszły podobnie. Po ich przeprowadzeniu uznała, że nie pracują mi nerki iprzepisałaMonural-2szt. Wyniki bez zmian. Wczoraj zauważyłam, że przy moim odbycie są jakieś pęcherze. Czy to mogą być hemoroidy i czy one powodują takie wyniki moczu?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą być hemoroidy lecz one do moczu raczej nie maja wpływu . Proponuje wykonać posiew moczu i leczenie zgodnie z antybiogramem