Jak interpretować wyniki badania RTG kręgów lędźwiowych?
Dzień dobry. Mam na imię Agnieszka i mam 46 lat. Mam pytanie co oznacza wczesne zmiany zwyrodnieniowe w trzonach kręgów lędźwiowych. Zwężenie szczeliny m-k L-2 L-3 bo robiłam RTG kręgów lędźwiowych

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a jakie dolegliwości? opis wskazuje iż zmiany które są warto się „nimi zająć” sądzę że głównie rehabilitacyjnie ale konieczne jest powiązanie z objawami w badaniu bezpośrednim
Proszę koniecznie udać się do lekarza rehabilitacji medycznej i lub ortopedy