Jak interpretować wyniki badania USG genetycznego?

Witam, mam pytanie. Byłam dziś na wizycie u ginekologa i miałam robione USG genetyczne. Z USG wyszło CRL 56mm, NT 0,8mm. Czy ten wynik jest w normie? Ginekolog mi nic nie powiedziała, tylko, że wszystko jest w porządku, ale czytałam, że NT powinno wynosić od 1mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli byłyby coś niepokojącego to lek ginekolog by o tym powiedział