Jak interpretować wyniki rezonansu magnetycznego nadgarstka?

Witam. Mam na imię Łukasz. Mam 32 lata. W czerwcu tego roku poślizgnąłem się na schodku i upadłem cała masą ciała na otwarta dłoń lewa. Poczułem ból w nadgarstku, który promieniował do kciuka przy zginaniu i odwodzeniu dłoni do góry. Nie wystąpił żaden obrzęk ani zasinienie wiec „olałem temat”. Sądziłem, ze to jakies naciągnięcie, ale ból nie odpuszczał, nasilał się w nocy gdy dłoń swobodnie zwisała. Postanowiłem wykonać rezonans magnetyczny nadgarstka prywatnie, bez wcześniejszej wizyty u ortopedy. Wynik rezonansu jest taki: W badaniu widoczne są pojedyncze, drobne geody w kościach nadgarstka. Największa o wymiarach ok 6x4 mm w kości czworobocznej mniejszej. Obrzęk szpiku podchrzestnie w kości haczykowatej i postawnych częściach IV i V kosci srodrecza - zmiany zwyrodnieniowo- przeciążeniowe. Nieznacznie zwiekszona ilość płynu w stawie promieniowo - nadgarstkowym bliższym. Niejednorodna chrząstka trójkątna od strony łokciowej z towarzysząca niewielka torbielą ( o średnicy około 2 mm - od strony łokciowej) - wskazująca na obecność szczeliny pęknięcia. Ścięgna zginaczy i prostowników bez zwiększonej ilości płynu w pochewkach. Nerw pośrodkowy nieobrzekniety, niepogrubialy. Może ktoś mi to wytłumaczyć? Z góry dziękuje za jaką kolejek pomoc.

Opis MRI nadgarstka wskazuje na zmiany przeciążeniowe pourazowe
Ważna ocena lekarska ; pełna konsultacja , ocena stanu neurologicznego, stanu ogólnego
Czy miał Pan konsultację Ortopedyczną?
Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , stanu Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam