Jak laser zadziała na powstałe w ostatnich dniach wypryski?

Jestem przed ostatnim z serii 3 zabiegow laserem frakcyjnym na blizny potradzikowe. Zaczalem stosowac nowy krem nawilzajacy, ktory spowodowal u mnie istny "wysyp" (juz go odstawilem) Czy w tej sytuacji moge podejsc do zabiegu? Jak laser zadziala na powstale w ostatnich dniach wypryski? Poprawi mi stan cery, czy moze jeszcze nasilic negatywne zmiany?

Raczej nie przeprowadzamy zabiegów laserem frakcyjnym podczas zaostrzenia trądziku, ale wszelkie wątpliwości powinien Pan przedyskutować z lekarzem, który do tej pory wykonywał zabiegi i zna dokładnie Pana historię chorobową.