Jak leczyć ból głowy podczas menopauzy?

Mam 57 l. Od ponad roku borykam się z objawami menopauzy. Cztery razy leżałam w szpitalu .Wszystkie wyniki w normie, oprócz skoków cisnienia i potwornych bóli głowy.Dwa razy próbowałam HTZ(tabletki i plastry) ,było jeszcze gorzej.Odwiedziłam mnóstwo specjalistów i nikt nie ma na mnie "pomysłu".Najgorsze są bóle głowy,do tego stopnia ,że leci mi krew z nosa.a cisnienie np 110/60.fitoestrogeny słabo na mnie działaja .Jak sobie pomóc,żeby tak głowa nie bolała. Mam 57 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u internisty i ogólna diagnostyka i leczenie objawowe