Jak leczyć ból jelit i wzdęcia brzucha oraz ból gardła?

Witam od pewnego czasu bolą mnie jelita zdaza się to w okolicach marca kwietnia i teraz między wrześniem a pazdziernikiem i pojawiają się wzdęcia brzucha jest wtedy twardy duży tkliwy do tego dochodzi jeszcze ból w gardle uczucie tzn. guli tak jak by w przełyku coś było żołądek też daje znać o sobie . Pragnę napisać że nie mam biegunki nie mam wymiotów i krwistych stolców wypróżnienia są w miarę regularnie raz na jakiś czas towarzyszy im ból brzucha . Nie wiem do jakiego lekarza udać się z takimi problemami . Mój rodzinny przepisał mi Debridat i Anesteloc. Proszę o poradę .

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zastosować leczenie przepisane przez lekarza rodzinnego. Jeżeli nie pomoże, warto będzie skonsultować problem z gastrologiem. Pozdrawiam!