Jak leczyć ból w plecach?

Witam. Mam problem z plecami, bol odczuwam już mniej wiecej od 16 roku życia gdzie aktualnie mam 21. Po 18 roku życia miałem robiony rezonas magnetyczny gdzie myśleli o chorobie scheremana lecz badalo mnie kilku lekarzy i wykluczyli to. Moje objawy sa takie ze ból kręgosłupa pojawia sie gdy przebywam czas w jakiejś jednej pozycji a jedna zaskakująca rzecza jest trzask w plecach przypominajacy trzask po wygieciu palca o tyle ze taki trzask w plecach przynosi krótką ulgę lecz nie na długo.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć