Jak leczyć bolącą ósemkę?

Bolesna ofiara ewolucji (8mka)... Pękła Boli Wygląda jakby urwało połowę korony zęba W Polsce będę za 10 dni Czy można to jakoś zabezpieczyć? Bardzo się boje iść do nieznanego stomatologa po pomoc, gdyż mam przykre doświadczenie sprzed lat . Jak przetrwać ten koszmar? Dziękuję za poradę.

Niestety, nie ma domowej metody leczenia takich zębów. Wizyta u stomatologa w tej sytuacji może tylko pomóc, zwłoka jest bardzo niekorzystna. Proponuję postarać się przełamać strach, poszukać polecanego lekarza i nie czekać z umówieniem wizyty. W międzyczasie może Pani stosować środki przeciwbólowe, np. takie, jakie pomagają Pani przy bólu głowy. Jednak najważniejsze jest znalezienie i wyleczenie przyczyny bólu. Pozdrawiam