Jak leczyć dodatkowe skurcze nadkomorowe i problemy z sercem?

Witam, mam 39 lat rok po ablacji serca niestety porządek z sercem trwał tylko 11 miesięcy od tygodnia mam dodatkowe skurcze nadkomorowe praktycznie non stop co 2-3 lub 4 uderzenie jest podwójne do tego dusi mnie kaszel brałem propranolol 2 dni i nic w ogóle poprawy brałem też rytmonorm, betalock 25 bisocard i po 5 dniach miałem ze 2 godziny spokoju napiszę jeszcze że moje tsh to 0,008 moje pytanie brzmi ile czasu musiał bym brać leki przeciwarytmiczne żeby była jakakolwiek poprawa? byłem też w CK w warszawie tam dostałem właśnie bisocard i rytmonorm i to miało pomóc ale niestety po 5 dniach mam spokój z 2 godziny biorę 2,5 rano i wieczorem oraz tak samo 150 rytmonorm potem wszystko zaczyna się od nowa proszę o pomoc co robić.

Lek. Michał Lenard

Wynik Pana TSH jest zdecydowanie obniżony, co świadczy o nadczynności tarczycy. Ta z kolei może być przyczyną zaburzeń rytmu serca. Powinien Pan stosować leki na nadczynność tarczycy, wtedy objawy kardiologiczne powinny ustąpić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zaleci Panu odpowiednie leczenie, lub skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!