Jak leczyć guzki tarczycy?

Witam, mam takie pytanie wykryto u mnie na prawym płacie tarczycy zmiane, która okazała się wolem guzowatym w rozmazie obfity koloid i krew, gr. II wg Bethesda.Wole ma 8,8mm x 4,8 mm. Hormon tarczycy jest w normie. Czy taka zmiana może się uzłośliwić? i czy można to w jakiś inny sposób oprócz operacyjnego wyleczyć. Zmiana w ciągu 8 mieięcy urosła 2mm.Czy leki które brałam wcześniej Cloranxen 5mg i Nilogrin mogły wpłynąć na powiększenie? Mam zdiagnozowane ataki lękowe.

Lek. Tomasz Budlewski

teoretycznie poniżej 1 % , konieczna dalsza obserwacja, proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.