Jak leczyć infekcje u partnera?

Witam mam pytanie. Mam infekcje piecze mnie i swedzi stosuje tabletki Macmiror Complex ale chodzi mi o to ze moj partner tez ma ojawy piecze go tam i chciala bym wiedziec co moglo by mu pomuc.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza, w celu przepisania odpowiednich antybiotyków i ew. leków przeciwgrzybiczych. Ewentualnie, jeżeli bardzo nie chce pani lub partner udać się do lekarza, możecie państwo spróbować stosować maść Clotrimazol, którą można kupić bez recepty. Pozdrawiam.