Jak leczyć kolkę po bieganiu?

mam 18 lat, wczoraj biegalam, ale przed biegiem nierozsadnie zjadłam śniadanie i miałam bardzo mocna kolke po lewej, dolnej stronie brzucha. wieczorem to miejsce dalej mnie bolało, a dzisiaj nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów, bo boli. to jakiś ból po kolce? co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne baddanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarxa rodzinnego