Jak leczyć krosty na szyi?
Dermatologia Mam krosty na szyi- białe, czerwone i po wyciśnięciu wypływa ropa. Na początku mnie swędziało, teraz tylko boli jak wyskakują kolejne i kolejne. Niestety byłem u Pani dermatolog i dostałem tabletki oraz płyn. Tabletki pomogły bardzo szybko, ale na krótką chwilę (było ich na 10 dni). Znów mi wyskoczyło, ale niestety teraz jest co raz gorzej i na całej szyi mam białe krosty. Płyn na szyję- aknemycin. Pomagał na początku, myślałem, że koniec już, ale bardzo się pomyliłem. PS: Mam stwierdzoną pokrzywkę skóry przez Panią dermatolog i z tym już raczej nie mam problemu ponieważ ciągle zażywam lekarstwa.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Leczenie opryszczki
Opryszczka to przykra dolegliwość - przez nią często nie chce nam się wychodzić z domu. Jak radzić sobie z opryszczką? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Czasami warto udać się skonsultować to samo u innego dermatologa.