Jak leczyć nadmierne odbijanie przy refluksie GERD?

córka 9 latnia ma reflux GERD od urodzenia-ph metria gdy miała 7dni (wcześniak) po roku leczenia była poprawa i nawrót ok 5 roku życia, stale (z przerwami ok 2tyg co pół roku) przyjmuje gastrostad i debridad rano po 1 tabl. 2 Miesiące temu zaczęło jej się bardzo odbijać od rana do wieczora (nigdy tak nie miała), w tym czasie zaczęła nosić górny aparat na zęby i bardzo zasysa powietrze,badanie krwi wykazało paciorkowca w gardle, zwiększono leki gastro. 10dni temu - nie ma poprawy. co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie zgłosić się do lekarza gastroenterologa dziecięcego.