Jak leczyć nadwrażliwość na dźwięki?

Witam,choruje na nadwrazliwosc dzwiękową,przeszkadza mi dosłownie wszystko wiecznie uciszam wszystkich,wyjmuje baterie w zegarach,każdy drobny szum dekoncentruje np. w uczeniu moją uwagę,czy jest szansa na wyleczenie tego?jak to się w ogole leczy?

Po pierwsze, należy wykonać subiektywne i obiektywne badania sluchu. Po drugie zmień środowisko pracy jeżeli pracujesz w hałasie, po trzecie nie słuchaj głośnej muzyki na koncertach,dyskotekach i słuchawkach. nie chodź na mecze oprócz szachistów. Po czwarte lecz nerwy u ..........