Jak leczyć nierówny wzrost włosów?

Witam. Mam 25 lat i od około 6 miesięcy włosy z przodu czili na grzywce mam gęste a reszta jest uboga widać od zakola do zakola pasek jak to powstrzymać i czy szampony typu loxon albo inneszampony regenerujący pomogą w tych sprawach? Za pomoc dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Nierownomierny wzrost włosów może być poczatkiem łysienia androgenowego. W celu profesjonalnej porady i oceny stanu włosów należy udać się do dermatologa. Preparaty miejscowe minoksydylu są jedną z opcji leczenia.