Jak leczyć obrzęk naczynioruchowy okolicy wargi?

Witam. Mam 37 lat i Obrzęk naczynioruchowy górnej wargi. Zaczął się ponad rok temu ale raz na miesiąc puchlam. Nir używam kosmetyków i nic nowego nie wprowadziłam z kosmetyków i chemi. Dodam że od 6 lat biorę nebilet. A w ostatnim miesiącu opuchlizna prawie wogole mi nie schodzi i bardzo powiększa się po nocy. Czy to możliwe że od brania nebiletu. Dziękuję pozdrawiam Renata

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Prosse zgłosić się koniecznie do lekarza alergologa