Jak leczyć obustronną niewydolność żył odpiszczelowych?

Witam mam 30 lat stwierdzone obustronna niewydolnosc zyl odpiszczelowych z refluksem 2 st. Diagnoza : CVI 2 stopnia. Czy jest to niebezpieczne i co dalej z tym najlepiej zrobic . Na nogach widac tylko popekane naczynka i odczuwam delikatne pobolewanie lydek od czasu do czasu . Jestem 3 mc po porodzie

Lek. Michał Lenard

Niewydolność żył odpiszczelowych będzie skutkowała zwiększoną skłonnością do tworzenia się żylaków. Powinna Pani regularnie kontrolować się u chirurga naczyniowego i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!