Jak leczyć obustronne zapalenie oskrzeli?

Witam!Poltora tygodnia temu przeszlam obustronne zapalenie oskrzeli.Nagle pojawil sie suchy kaszel,nastepnie problem z oddechem-mam wrazenie ucisku jakby cos blokowalo powietrze w klatce piersiowej.Teraz doszlo ostre,przeszywajace klucie pod lewa lopatka o roznym nasileniu,nawet jak leze na plecach to mam uczucie palenia piczenia w tym miejscu oraz mam dziwne klucia w klatce piersiowej na wysokosci piersi glownie na lewo od mostka.Gdy kaszle odrywa sie czasem flegma,bola mnie miesnie rąk.Co to?

Witam, z opisanymi objawami należy niezwłocznie skontaktować się z najbliższym lekarzem, który po zbadaniu zaordynuje odpowiednie leczenie. Nie można postawić diagnozy po tak opisanych objawach, bez szczegółowego badania lekarskiego. Pozdrawiam.