Jak leczyć problemy z nadmiernym owłosieniem?

Czy pomoze mi w koncu jakis lekarz mam problem najwiekszy z owlosieniem na calym ciele wloski rosna grubsze i ciemniejsze a do tego nie rosna mi wcale piersi jaki moze byc tego powod mam 23lata nazywam sie Dominika robilam kilka badan ale w nich nic nie wykazuje wiec z czego to wszystko sie dzieje i czy uda sie znalezc w koncu przyczyne tego ?

Dzień dobry,

Konieczne jest wykonanie wskazanych przez lekarza badań hormonalnych. Znając pełen obraz funkcjonowania Pani gospodarki hormonalnej można będzie na tej podstawie wykluczyć/ potwierdzić pewne podejrzenia. Brakuje informacji czy problem pojawił się ,,nagle" czy jest odkąd Pani pamięta. W przypadku, w którym wyniki wyjdą prawidłowo i okaże się, że taka Pani uroda, warto rozważyć serię zabiegów redukujących owłosienie laserem diodowym.

Pozdrawiam serdecznie.