Jak leczyć problemy z utrzymaniem równowagi i z pamięcią?

Witajcie. Ostatnio dziecko uderzyło mnie w szczękę i cały ból przeszedł w stronę głowy.Wylądowałam w szpitalu.Lekarz przy badaniu neurologicznym nic nie stwierdził po uderzeniu lecz zaniepokoiło go że mam słaby odruch w prawej stopie i ucieka mi prawe oko.Miałam TK.W badaniu wyszło że mam nieco powiększoną prawą boczną komorę mózgu.Mam również problemy z utrzymaniem równowagi i straszne problemy z pamięcią oraz zawroty głowy.Na wizytę neurologa czekam, czekam i czekam.

Podobne objawy mogą mieć także tło emocjonalne (lekowe). Jeśli zatem podczas dalszej diagnostyki zostanie wykluczone inne podłoże zaburzeń, warto zgłosić się do psychologa i podjąć psychoterapię.

I proszę cierpliwie czekać. Psychoterapeuta nie jest specjalistą w zakresie schorzeń/objawów neurologicznych. Pozdrawiam