Jak leczyć przepuklinę rozworu przełykowego u 33-latka?

Witam , dopiero co wyszedlem ze szpitala Rozpoznanie : Przpuklina wslizgowa rozworu przelykowego , Ostre zapalenie trzustki Nieszczelnosc wpustu zoladka Oraz zapalenie blony sl. Zoladka Podkreslam iz mam 33 lata oraz jestem mezczyzna Nie wiem jak leczyc ogolnie nie wiem jakie kroki mam podjac

Lek. Paweł Szadkowski

Na pewno przy wypisie ze szpitala dostał Pan skierowanie do Poradni Chirurgicznej. Jeśli nie, proszę się udać do lekarza rodzinnego, który takie skierowanie wypisze - należy umówić się na wizytę i lekarz chirurg zaleci dalsze postępowanie.