Jak leczyć przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka?

Witam od kilku miesięcy mam bardzo dziwne bóle. Z jednej strony wydaje mi się, że to ból nerek, z drugiej, że kręgosłupa, a na końcu, że jest on umiejscowiony pod klatka piersiowa. Bóle utrzymują się całymi dniami, a najgorzej jest rano po wstaniu kiedy mam wrażenie braku czucia nóg i silne mrowienie zarówno w kończynach górnych jak i dolnych. Na początku myślałem że to kamienie, wizyta u lekarza potwierdziła obecność, ale bardzo małego kamyczka i to prawie pół roku temu ( czy to możliwe żeby się tak długo utrzymał ), tym bardziej, że sikam normalnie i nie zanotowałem niepokojących zmian. Później myślałem, że to właśnie żołądek, zrobiłem gastroskopię wyszło, że mam przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, co lekarz skwitował, że to normalne i żeby się nie przejmować. Pytanie co to może być i gdzie jeszcze szukać pomocy, bo ten tępy ból od kilku miesięcy nie pozwala mi normalnie funkcjonować

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na problemy z kręgosłupem , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego