Jak leczyć rogowacenie skóry?

Dzień Dobry. mam takie pytanie na moim nosie pojawiło się rogowacenie skóry ,tak powiedziala mi Pani dermatolog .Powiedziała że nic nie mozna z tym zrobic ,psikła mi płynnym azotem i tyle .Zrobił mi się strup i własciwie ciagle go mam, jeden zejdzie drugi sie pojawia, nie wiem jak sobie z tym poradzic i zastanawiam się czy moze pomoglo by mi osocze bogatopłytkowe,albo co innego . Do jakiego lekarza powinnam sie z tym zwrócić który by mi pomógł.....z góry Dziękuje za wszelką pomoc. B.G.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli to Pani przeszkadza, to może warto skonsultować się z innym dermatologiem. Pozdrawiam!